Область застосування бурівок для перфоратора досить широка. Щоб просвердлити отвір у бетоні, важливо правильно підійти до вибору цього розхідника. Для цього необхідно з’ясувати, які види бурових насадок бувають, чим відрізняються, і що являють собою.
Для виготовлення бурівок для перфоратора використовуються високоміцні сплави металів. Для виготовлення ріжучої частини виробу застосовуються вольфрамові сплави з кобальтом, а також переможе і алмазна крихта.
Використання виробів з алмазним напиленням дозволяє свердлити отвори у залізобетонних конструкціях.
Однією з найважливіших відмінностей свердла є конструктивна особливість хвостовика. Якщо взяти в руку свердло від дриля та бур, то різницю зможе побачити навіть дитина.
Свердло для свердління бетону до перфоратора не підійде, оскільки інструмент оснащений спеціальною конструкцією патрона, яка відрізняється від механізму цангового.
Аналогічним чином не підійдуть і насадки для перфоратора під дриль, хоча деякі умільці встановлюють їх, незважаючи на те, що вони для цього не призначені.
Як згадувалося, бур для перфоратора складається з трьох основних частин. Кожна частина відповідає за виконання певних завдань, хвостовик дозволяє здійснювати надійну фіксацію виробу в патроні інструменту.
Робоча зона відповідає у тому, щоб у процесі буріння здійснювалося виведення продуктів буріння з отвору. Для цього робоча частина має спеціальну спіралеподібну конструкцію.
Ріжуча кромка здійснює безпосереднє свердління. Чим більше граней має ріжуча кромка, тим ефективніший процес просвердлювання отворів.
Щоб виключити швидке зношування кромок з твердих сплавів металів, рекомендується в процесі буріння здійснювати їх охолодження спеціальними рідинами.