Showing 1–15 of 24 results

Меблева крайка – це вид оздоблювального матеріалу, який використовується для обробки торців плит з деревинно-стружкових матеріалів. Кромка вважається найдешевший і ефективніший спосіб у меблевій справі. Вона ідеально підходить при виготовленні та ремонті різноманітних конструкцій.
Яку можна купити меблеву крайку у Дніпрі, Україні
Оздоблювальний матеріал є тонкою стрічкою заданої довжини і ширини, купити яку можна в спеціальних рулонах. Меблева кромка може виготовлятися з різних матеріалів та у різноманітному дизайнерському оформленні.

Матеріалом до виробництва є:

Папір з меламіном. Найвигідніше рішення за ціною. Меблева кромка легко приклеюється до рівних поверхонь, вигинів і кутів. Недолік – низька стійкість до стирання.

ПВХ (полівінілхлорид). Полімерний матеріал вважається вигідним рішенням щодо співвідношення ціна-якість. Має високу механічну стійкість, може оброблятись хімічними очищувачами, добре приклеюється до різних конструкцій. До переваг можна додати великий асортимент відтінків кольорів і текстур, нанесених на ПВХ кромку.

Пластик ABS. Особливість оздоблювального матеріалу в передачі палітри кольору на глянсовій поверхні меблевої кромки. Завдяки чому можна імітувати цінні породи деревини, чим і користуються майстри меблевого виробництва.

Кромка акрилова (3D). На поверхню оздоблювального матеріалу наноситься об’ємна текстура або зображення. Така кромка має попит при дизайнерському оформленні житлових і офісних приміщень.

Шпон. Виготовляється із натуральної деревини. Вважається найкращим оздоблювальним матеріалом у меблевому виробництві. Слабке місце – висока ціна. При обклеюванні торців меблів потребує певних навичок.
У чому вигода купити меблеву кромку – ціна-якість
Обробка торців меблів носить частіше декоративну функцію. Щоб покращити зовнішній вигляд готових конструкцій, користувачі підбирають оздоблювальний матеріал під тон меблів чи приміщень. Але у меблевої кромки є безліч інших переваг, з якими треба зважати:

Захист меблевого щита (торців меблів) від фізичних ушкоджень. Виготовленим із ДСП плитам властиво кришитися, а значить, руйнуватимуться.

Запобігання випаровуванню смол. Меблеві плити роблять із відходів деревообробних комбінатів. Стружку змішують з деревним пилом і клейовими складами. Згодом всі ці шкідливі речовини починають випаровуватися. Меблева кромка здатна перекрити доступ парам назовні.

Захист від бруду, пилу та вологи. Для цих завдань не підходить край на основі целюлози. А ось ПВХ, акрил та натуральний шпон – відмінний вибір для споживача.
Де краще купити меблеву крайку за вигідною ціною
Особливість оздоблювального матеріалу у величезному асортименті. Знайти відповідне рішення не так легко, як здається. Але вихід є. Цікавить меблева кромка – відвідайте меблевий магазин фурнітури «FurMaX».

Компанія безпосередньо працює з відомими світовими брендами з виробництва оздоблювальних матеріалів. Крім вітрини, у продавця є актуальні каталоги заводів-виробників, за якими легко підібрати вид продукції, що цікавить. Роздрібним та оптовим покупцям гарантована найкраща ціна у Дніпрі.

Меблева крайка має високу якість і гарантовано прослужить десятиліття. Швидка доставка товарів по Україні, консультації менеджерів, різні способи оплати – найкращий сервіс чекає на свого покупця.