Showing 1–15 of 156 results

Кріпильна фурнітура – ​​це монтажні матеріали, що використовуються для збирання чи ремонту меблевих конструкцій. Елементи кріплення виконують відразу кілька завдань:

Гарантують якість збирання.

Розширюють функціональність меблів шляхом додавання будь-яких елементів.

Допомагають вирішити питання із внутрішнім оформленням меблів (естетичність збирання).
Яку можна купити кріпильну фурнітуру в Дніпрі, Україні
Особливість всіх монтажних матеріалів у тому, що вони купуються за залишковим принципом. Тобто спочатку прораховується меблева коробка з розкладними та висувними елементами. Потім підбираються елементи кріплення. Такий механізм спрощує монтаж та допомагає заощадити фінанси. Адже асортимент фурнітури кріплення нічим не обмежений:

Сполучні гвинти та стяжки. Використовуються для кріплення між собою кількох елементів меблевої конструкції.

Куточки. Невід’ємний компонент будь-яких видів меблів, де потрібна висока жорсткість конструкції.

Шканти та ламелі. Є елементами кріплення, виготовлені з дерева.

Метизи. Шурупи, шайби, шурупи – найбільш затребувані елементи кріплення в меблевій справі.

Замки та засувки. Запірні механізми частіше мають попит при виготовленні офісних меблів.

Фіксатори та тримачі. Купити кріпильну фурнітуру в Дніпрі віддають перевагу майстрам, які працюють зі склом, для монтажу яких не підходять металовироби та куточки.

Монтажний скотч. Односторонній, двосторонній, прозорий, звичайний – матеріал часто використовують замість клею для швидкої фіксації меблевих плит у заданому положенні.
Яку кріпильну фурнітуру купити вигідно – ціна-якість
Асортимент витратних матеріалів дуже великий, а ціна на однакові на вигляд товари, чомусь сильно відрізняється. Вся справа як кріпильна фурнітура. На ринку України матеріали представлені десятками брендів, які пропонують різноманітні рішення. На етапі вибору краще дивитися на матеріал, з якого виготовлено елемент кріплення. І порівнювати параметри фурнітури з умовами експлуатації.

У розрізі елементів кріплення, матеріалом виготовлення можуть бути полімер, сталь, кольорові метали або сплави. І вибір залежить безпосередньо від потреб.

Наприклад, для офісних меблів достатньо купити фурнітуру кріплення за мінімальною ціною.

Для кухонь або ванних кімнат, що мають підвищену вологість, краще взяти металовироби з цинковим покриттям або з кольорових сплавів.

Куточки, тримачі, консолі з металу будуть міцнішими. А вироби із полімерів більш привабливими.
Де краще купити фурнітуру для кріплення в Дніпрі
Будівельний гіпермаркет – чи спеціалізований меблевий магазин – вибирати покупцю. Краще орієнтуватися на продавця, який має більший асортимент витратних матеріалів.

Кріпильна фурнітура має найнижчу ціну. Тому, головним критерієм вибору треба зробити зовнішню привабливість та надійність фіксації.

У Дніпрі вигідні умови покупцям пропонує магазин меблевої фурнітури «FurMaX». Компанія працює безпосередньо з багатьма відомими виробниками та гарантує якість будь-яких видів товарів.