Showing 1–15 of 141 results

Висувні механізми – це різновид фурнітури, яка відповідає за рухомі елементи у різних видах меблевих конструкцій. Наприклад, під час виготовлення комодів, письмових столів, тумб, шаф-купе. Купити фурнітуру можливо у вигляді напрямних або готових висувних полиць. Обидва варіанти передбачають професійне та побутове використання. Можуть мати різні характеристики, функціональність та призначення.

Вигідно купити висувні ящики в Дніпрі, Україні

Особливість побутових та офісних меблів з висувними елементами в тому, що виробники намагаються дотримуватися певних нормативів. Йдеться про фізичні розміри ніш для висувних ящиків. Завдяки чому можливо купити готову фурнітуру з необхідними характеристиками, не витрачаючись на дороге виробництво. Ціна висувних ящиків у готовому виконанні в рази дешевша. Покупцеві доступні такі види виробів:

Посилені ящики з металевою основою.

Висувні ящики зі скляними боковинами.

Офісні рішення із захисними механізмами (замками).

Окрім матеріалу виготовлення та розмірів, купити висувні ящики у Дніпрі можна у зручному дизайнерському оформленні. Конструкції підходять як для виготовлення меблів, так і для ремонту з модернізацією.

Які можна купити напрямні для висувних елементів меблів

Асортимент рішень здивує навіть найвибагливішого споживача.

Магазин фурнітури «FurMaX» пропонує купити такі види напрямних для меблів:

Роликові.

Кулькові.

Прихований монтаж.

З фіксатором.

Зворотної дії.

Із доводчиком.

Для повного висунення.

Мета-бокси та тандем-бокси.
Особливість всіх видів меблевих напрямних у різному принципі роботи.
Підібрати фурнітуру можна під будь-які побажання користувача. Немає жодних обмежень. Якщо потрібне ексклюзивне рішення – менеджери компанії допоможуть і в цьому питанні при індивідуальному зверненні покупця.

Вибираючи компоненти для висувних механізмів меблів, можна сміливо орієнтуватися тільки на технічні характеристики виробів. Адже якість вже подбав виробник. Всі металоконструкції виготовлені із сталі або кольорових металів, які гарантують міцність та довговічність фурнітурі.
Де замовити висувні механізми для меблів – краща ціна
Сотні пропозицій у будівельних гіпермаркетах завжди матимуть обмеження щодо асортименту. Тому довірити свій вибір краще спеціалізованому на фурнітурі магазину FurMaX. Продавець позиціонується на ринку меблевих виробів та аксесуарів до них. Завдяки чому можна легко підібрати компоненти під будь-які види конструкцій. Аж до замовлення ексклюзивних рішень при виготовленні або ремонті дорогих елітних меблів.

Переваги магазину фурнітури FurMaX:

Мінімальна ціна на висувні механізми у Дніпрі, Україні.

Великий асортимент товарів представлений провідними світовими брендами.

Гарантія якості на всі види фурнітури представлена ​​в магазині.

Гнучка система знижок для покупців.

Якісне пакування виробів для відправки в інше місто покупцям.

Швидка доставка у будь-яке місто України.