Showing 1–15 of 351 results

Гачки та ручки меблеві – це різновид фурнітури, що використовується для створення комфортних умов для користувача. Особливість аксесуарів у тому, що підбираються вони з урахуванням дизайнерського оформлення. Перебуваючи на увазі, меблевим компонентам властиво виконувати своє безпосереднє завдання та доповнювати інтер’єр привабливим зовнішнім виглядом.
Які можна купити гачки та ручки меблеві у Дніпрі, Україні
Крім форм, розмірів та дизайнерського оформлення, фурнітура має відмінності у матеріалі виготовлення. Цей критерій впливає технічні характеристики компонентів та його вартість. Ціна меблевих ручок та гачків формується у кожного виробника по-своєму. Знайти закономірності не вдасться. Тому простіше орієнтуватися на практичність:

Металеві гачки та ручки. Мають відмінні показники міцності та надійності. У виробництві використовують сталь, оцинкований метал або кольорові матеріали.

Дерев’яні ручки та гачки. Можуть виготовлятись із звичайних або цінних порід дерева. Найчастіше використовуються для дизайнерського оформлення дорогих меблів.

Пластикові вироби. Бюджетні рішення мають гарні експлуатаційні характеристики та мінімальну ціну в Україні.

Синтетичні матеріали Скловолокно, полістирол та інші полімери мають низьку вартість, але не мають зовнішньої привабливості.

Крім базових аксесуарів для меблів можна купити компоненти для монтажу ручок і гачків. Заглушки, кріплення, декоративні накладки. Завдання фурнітури – надати меблеві елегантний зовнішній вигляд.
Які краще купити ручки та гачки для меблів – ціна-функціональність
У гонитві за естетичним виглядом меблевих конструкцій покупець забуває про цільове призначення аксесуарів.

Ручки потрібні для відкриття та закриття дверей або полиць.

А гачки – для вивішування одягу, ванних чи кухонних аксесуарів.

Ручки підбираються за зручністю хвату – розмір, розташування, наявність замків тощо. Враховується частота використання та особливості догляду за меблями. Орієнтуватися краще на комфортність, а не зовнішнє оформлення. Чим простіше аксесуар, тим він надійніший і зручніший. І ціна фурнітури мінімальна.

Гачки відрізняються за функціональністю. Бувають простими та складними. Чим більше ріжків на гачках, тим ефективніший аксесуар у користуванні. При виборі треба врахувати міцність конструкції та зручність монтажу. Ключову роль у виборі грає матеріал, з яких виготовлені гачки меблеві.
Де купити гачки та ручки меблеві у Дніпрі – вигідна ціна
Відвідати гіпермаркет чи спеціалізований магазин обирати покупцю. Важливо пам’ятати, що хороший асортимент товарів гарантує позитивний результат вибору фурнітури.

Бажаєте купити гачки та ручки меблеві у Дніпрі – відвідайте магазин меблевої фурнітури «FurMaX». Сотні готових рішень відомих світових виробників допоможуть у питанні вибору.

Крім величезного асортименту товарів, наявних, компанія готова доставити на замовлення будь-який вид фурнітури, що є в каталогах виробників. Можна підібрати розмір, матеріал, колір, вид оздоблення. Мінімальна ціна гарантується всім покупцям, а на оптових споживачів чекають спеціальні пропозиції.