Showing 1–15 of 117 results

Ніжки, ролики, опори – це різновид фурнітури, що використовується для монтажу на днищі будь-якої меблевої конструкції. Опорні елементи надають будь-яким виробам стійкості та розширюють функціональність.

Асортименти продукції обчислюється тисячами одиниць. Де покупець може вибрати аксесуар за технічними характеристиками та дизайном. Що важливо для будь-якого виду меблів, незалежно від того, в яких умовах вони будуть використовуватися.
Які можна купити ніжки, ролики, опори для меблів у Дніпрі
Усі види товарів можна умовно розділити на 2 групи: стаціонарні та замінні. Відмінність у способі монтажу. Стаціонарні компоненти не передбачають швидку заміну фурнітури на інший вид ніжок, роликів чи опор.

А замінні – це швидкознімні компоненти, які можна без спеціального інструменту поміняти, при необхідності.

Фурнітура може бути фіксованою та настроюваною. Другий варіант передбачає точне налаштування – встановлення меблів за рівнем, за рахунок вбудованого механізму. Це може бути звичайне різьбове з’єднання або встановлення накладок.

Купити на ринку України можна такі види опорної фурнітури для меблів:

Ніжки. Випускаються у різних розмірах, формах та можуть відрізнятися за функціональністю. Поділяються на ніжки під меблі та кухонні столи.

Гвинтові опори. Мають механізм гайка-болт, який допомагає встановити меблі за рівнем на поверхнях з більшими нерівностями.

Колісні опори. Фурнітура потрібна для мобільних конструкцій – журнальних столів, пуфів, крісел, тумб.

Меблеві п’яти. Це накладки з м’яких матеріалів, завдання яких входить збереження цілісності підлогових накриттів.
Які переваги у ніжок, роликів, опор – функціональність-ціна
Особливість фурнітури у виконанні різних завдань. Купити ніжки, ролики, опори для меблів у Дніпрі можна для:

Компенсації перепадів та нерівностей підлогових покриттів.

Захисту підлоги від фізичних ушкоджень.

Правильний розподіл ваги меблів.

Забезпечення мобільності меблевим конструкціям.

Внесення індивідуальності до дизайну.

Захисту основи меблів від вологи.

Опорна фурнітура часто підбирається з урахуванням усіх функцій, які цікаві споживачеві. Крім захисних властивостей, покупців цікавлять додаткові можливості виробів та його ціна.

Ніжки, ролики, опори для меблів легко підібрати під будь-які критерії. Величезний асортимент товарів на ринку дозволяє це зробити у будь-якому бюджеті.
Де купити опорну фурнітуру для меблів в Україні?
Покупцям завжди цікавить якість продукції. Вирішивши купити ніжки, ролики, опори для меблів, питання ціни відходить на другий план.

У пріоритеті – якість виготовлення, зручність монтажу та зовнішній вигляд компонентів. І це правильний підхід. Отримати бажаний результат можна в магазині меблевої фурнітури FurMaX.

Компанія представляє в Україні багатьох відомих виробників аксесуарів для меблів. Асортимент здивує навіть найвибагливішого покупця. Якщо чогось немає в наявності, то фурнітуру можна замовити за актуальними каталогами виробника.