Showing 1–15 of 122 results

Фурнітура для шаф – це елементи, що вбудовуються в меблеві конструкції, здатні розширити їх функціонал. У цю категорію потрапляють також аксесуари, завдання яких входить створення надійного і елегантного кріплення.
Яку можна купити фурнітуру для шаф у Дніпрі, Україні
Всі товари можна умовно поділити на 2 базові категорії за функціональністю. Частина фурнітури відноситься до базових елементів, потрібних для правильного розміщення взуття або одягу всередині шафи. Друга частина має на меті виготовлення висувних конструкцій для побутових приладів та особистих речей власника.

Щоб спростити вибір покупцю, всі види фурнітури поділені на категорії за призначенням:

Системи взуття. Висувні, стаціонарні та відкидні полиці. Купити фурнітуру для шаф можна у вигляді готових механізмів або скористатися аксесуарами для виготовлення конструкції за власними кресленнями.

Фурнітура для одягу Буває двох видів – наповнювальна система або для вивішування особистих речей. У першому випадку виготовляються спеціальні ніші, забезпечені висувними механізмами. Другий варіант передбачає виготовлення меблевих ліфтів, вішалок та штанг для одягу.

Висувні кошики для особистих речей Особливість у простоті монтажу та зручному розміщенні в будь-якому місці шафи. Низька вартість фурнітури дозволяє створювати конструкції будь-яких форм і розмірів.

Аксесуари для побутових приладів. Зокрема, стаціонарні або висувні системи для прасувальних дощок та пилососів для одягу. Чим компактніша система, тим складніший механізм, тому покупцеві доведеться вибирати між зручністю та ціною.
Які меблеві аксесуари можна купити з фурнітурою для шаф
Всі компоненти орієнтовані на облаштування готових конструкцій різними механізмами. Це може бути:

Елемент кріплення.

Оздоблювальні матеріали для декоративного оформлення.

Захисні аксесуари для елементів шафи, що стикаються.

Компоненти для розширення функціональності меблевої фурнітури.

Вибір краще робити на користь ефективної працездатності вбудованих у шафи елементів. Так як часто використання механізмів призводить до швидкого зношування аксесуарів, в першу чергу. Ціна фурнітури для шаф у Дніпрі не така висока, щоб можна було економити на якості. На етапі вибору найкраще довіряти надійності.
Де вигідно купити фурнітуру для шафи – найкраща ціна
Вибираючи між гіпермаркетом та спеціалізованими магазинами, треба завжди орієнтуватися на асортимент продукції. Як правило, у профільних продавців найкращий вибір. Бажаєте купити фурнітуру для шаф у Дніпрі – довірте свій вибір меблевому магазину FurMaX.

Компанія спеціалізується на фурнітурі та представляє в Україні відомі світові бренди. Вигода для покупця у зручній ціні, величезному асортименті та бездоганній якості всіх видів продукції. Консультанти в магазині допоможуть визначитися з вибором, а служба доставки оперативно надішле замовлення на будь-яку адресу, вказану покупцем.