Showing 1–15 of 82 results

“Метиз” – це скорочення фрази “металеві вироби”. Метизна продукція, в магазині меблів, включає всілякі елементи кріплення, які виготовлені з металу. Зокрема, анкерні болти, гвинти та гайки, шурупи, дюбелі, шайби, шпильки.
Які можна купити металовироби для меблів у Дніпрі, Україні
Асортименти продукції величезний, але в розрізі категорій, товарів на вибір не так і багато. Для збирання меблів доступна така метизна продукція:

Шурупи. Інакше їх називають шурупами через гострий наконечник, здатний проробляти отвір власною ріжучою кромкою. Відрізняються металовироби по діаметру, довжині та шліцю під ручний інструмент. Найбільш затребуваними вважаються шурупи з хрестоподібним шліцом (Philips). Інтерес покупців через зручність зробити приховане кріплення – для капелюшка шурупа можна купити красиві заглушки під колір меблів.

Гвинти. Використовуються для стягування між собою кількох елементів конструкції. Гвинти йдуть у комплекті з гайками або без них. Вибір залежить від умов встановлення. Наприклад, гайка може вже бути всередині меблевого щита.

Дюбелі та шпильки. Застосовуються у випадках, коли доводиться працювати з крихкими матеріалами, мають малу жорсткість.
Чому вигідно купити метизну продукцію у магазині фурнітури
Порівняно з будівельними торговими майданчиками, меблеві магазини здатні значно спростити вибір. Навіть без консультації продавця легко підібрати металовироби під власні завдання. І тут є ще один фактор – всі металовироби, що відносяться до фурнітури, призначені для монтажу меблів:

Матеріал виготовлення – низьколегована сталь. Це захист від появи іржі.

Метизи орієнтовані прихований монтаж. Естетичність збирання будь-яких меблів.

Висока точність виготовлення. Немає бракованих металовиробів взагалі.

Слабким місцем може здатися ціна металовиробів. Але в розрізі надійності та міцності зібраних конструкцій знайти аналоги проблематично. Тут важливо розуміти, що будь-яка меблева конструкція завжди збирається з мінімальною кількістю витратних матеріалів. Наголос робиться на зовнішню привабливість та функціональність. Тому метизна продукція має повністю відповідати таким жорстким вимогам.
Де краще купити металовироби у Дніпрі – вигідна ціна
Зручна вартість та великий асортимент товарів – візитна картка будь-якого магазину фурнітури. Потрібно лише додати якість матеріалів. Метизна продукція має низку вимог, яким випливають виробники. Бажаєте купити справді якісні металовироби – відвідайте магазин меблевої фурнітури «FurMaX». Компанія безпосередньо працює з відомими виробниками та надає покупцю товари бездоганної якості.

Доступна ціна, гарний асортимент, безкоштовні консультації менеджерів. Допомога в розрахунках, пошук фурнітури за заданими характеристиками – сервіс магазину порадує навіть найвибагливішого покупця. Компанія FurMaX працює по всій території України, роблячи вигідні пропозиції роздрібним та оптовим споживачам.