Переваги висувних систем кулькового типу
Незалежно від фірми виробника в порівнянні з роликовими напрямними кулькові висувні системи здатні витримувати велике навантаження, що досягає у деяких модифікацій до 50 кг на один ящик. Зрозуміло, мова йде про порівняльний аналіз модифікацій, випущених однією і тією ж торговою маркою. Крім цього телескопічні напрямні володіють ще декількома важливими функціональними перевагами:
Забезпечення стабільного плавного ходу ящика в процесі всього терміну експлуатації меблів.
Напрямні прихованого монтажу фактично непомітні після установки, завдяки чому значно поліпшуються естетичні характеристики меблів.
Забезпечення рівномірного розподілу навантаження по всій глибині конструкції.
Можливість проведення монтажу з мінімальними зазорами між вертикальними стійками корпусу і бічними стінками ящиків.
Зносостійкість, якою володіють напрямні для полиць і ящиків преміум-класу, перевищує 100 тисяч повних робочих циклів.
Працюючи за принципом підшипника, кулькова напрямна здатна забезпечити не тільки стабільність, але і точність ходу. Це підвищує клас і рівень комфортабельності меблів. Конструкцією такий відважний системи передбачена функція самоочищення, завдяки чому якісні телескопічні механізми не вимагають спеціального догляду. При правильних налаштуваннях і монтажі ящики на якісних кулькових направляючих висуваються абсолютно безшумно.
Коли рекомендується використовувати напрямні повного висування?
Направляючі повного висунення рекомендовані перевага для оснащення нижньої зони корпусних меблів, а також ящиків з малою глибиною боковин. Ще такі системи добре підходять для оснащення вбудованих комодів і тумб, інтегрованих в корпусні шафи-купе. У всіх інших випадках можна сміливо використовувати модифікації з частковим висуненням – на рівні комфортності та експлуатаційні характеристики меблів це ніяк не відіб’ється. Для ящиків із запланованою високим навантаженням незалежно краще використовувати напрямні часткового висування.